נעים מאוד, שמי יוסף רטיג ואני הבעלים של חברת וידאומדיה. 
רוב חיי התנהלו בתוך שני עולמות תוכן – חינוך ומדיה. בתחום החינוך יצא לי ללמד, להדריך, לרכז וליזום פרויקטים חינוכיים-חברתיים ועד ניהול עמותה חברתית בפריפריה. במקביל בתחום המדיה יצא לי ללמד וידאו, קולנוע וטלוויזיה גם פורמאלית בתור מורה מגמת תקשורת בתיכון וגם בלתי פורמאלית במסגרת תוכנית “כנרת משדרת” מבית קרן קרב, והמיזם שלי ”ערוץ הנוער” להעצמת נוער בסיכון דרך כלי הוידאו.

אז מה זה וידאומדיה?

וידאומדיה היא שילוב של מקצועיות ואיכות וידאו יחד עם מסר וערכים שבעלי עסקים ועמותות מביאים לעולם.אני מלווה עמותות ועסקים מההתחלה, משלב זיהוי הייחודיות שלהם, התרגום של הייחודיות בשפת הוידאו ולבסוף הופעת התוכן בצורה האופטימאלית והאפקטיבית ביותר במדיה.

למי אני יכול לעזור? 

בעל עסק שלא סתם מוכר מוצר אלא הוא מאמין במוצר הזה, הוא רוצה למכור כי הוא יודע שהשירות והמוצרים שלו מביאים ערך ללקוחות מעבר למוצר.עמותות שמרוב מסרים וערכים לא יודעים איך לדבר לאחרים את ה”אני מאמין” שלהם. שכל שני וחמישי מפרסמים על אירועים ופעילויות והישגים, אבל הפרסומים האלה הם חסרים את העומק, את הלב שעומד מאחורי התמונות והמילים.בשביל זה אני כאן. כדי להביא אל המסך את הייחודיות שלכם, את החידוש שלכם, את היתרון שלכם.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר