צילום ועריכה

וידאו זו המומחיות שלנו. אנו יוצרים לכם וידאו מאל''ף עד ת''ו. כתיבת תסריט, בימוי, צילום, עריכה וזה לא נגמר פה אנו דואגים להטמיע לכם את הוידאו בנכסים הדיגיטליים שלכם - אתר/רשת חברתית/דף נחיתה. אין לכם? אנחנו ניצור אותם בשבילכם, כמו שאמרנו - מאל''ף עד ת''ו.

קורסים לצילום ועריכה

אנחנו בוידאומדיה כל כך אוהבים ומעריכים וידאו שאנחנו שמחים להדביק עוד אחרים ב''שיגעון'' שלנו. מוזמנים להזמין אותנו לקורס מתמשך או סדנה חד פעמית וללמוד לבטא את הדימיון שלכם דרך וידאו, בסמארטפון, בציוד צילום מקצועי, באולפן מסך ירוק וכל מה שאפשר לדמיין - אנחנו נלמד אתכם להגשים את זה.

ניהול דפי פייסבוק

לכל עסק/עמותה/גוף ציבורי יש סל ערכים עליהם הוא מושתת. הקהל שאתם באמת רוצים, הם האנשים והלקוחות שמוצאים עניין בערכים שלכם, הם באים לצרוך אותם דרך קניית המוצרים אצלכם, השתתפות בפעילות שלכם וכדומה. הרשת החברתית ופייסבוק במיוחד זאת ה-במה להציג את הערכים שלכם וליצור סביבכם קהילה איכותית לאורך זמן. אנו מנהלים מספר לא מבוטל של דפים שמביאים ערך ומקבלים תנועה מדף הפייסבוק אליהם לבית העסק או העמותה. רוצים גם? מוזמנים לראות דוגמאות וליצור איתנו קשר דרך האתר.

קמפיין וידיאו ברשת

בשונה משאר השירותים שלנו, קמפיין הוא מסע עם יעד מוגדר מאוד. אנו יודעים מראש מתי הוא יסתיים ומה המטרה שעליו להשיג עד אותו זמן. לקמפיינים אנו נכנסים בכל הכוח עם מיטב היכולות והיצירתיות שיש לנו בוידאומדיה ומגייסים את כל אמצעי המדיה לטובת הקמפיין: כתיבה שיווקית, הפקות סרטונים, ניהול ממוקד של הנוכחות ברשתות החברתיות עם תוכן אורגני עשיר וקידום פרסום ממומן במקביל.

כתיבה שיווקית

את המילים שלנו קוראים אלפי אנשים בכל שבוע, בניסוח הודעות וואצאפ, פוסטים בפייסבוק דפי נחיתה, ניוזלטרים וגם בחומרי פרסום מודפסים כגון: מודעות, חוברות מידע, חוברות לתורמים וכו'. נשמח להכיר אתכם, להכיר את קהל היעד שלכם ולדעת לחבר אותם אליכם דרך שפה משותפת, מדוייקת וקולעת.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר